Meble dla dzieci

Zaprojektowanie pokoju dla dzieci zawsze stanowi duże wyzwanie, bez względu na wiek jego mieszkańców. Meble dziecięce muszą być nie tylko pogodne, pobudzające wyobraźnię, funkcjonalne, ale przede wszystkim bezpieczne. Ciepłe kolory, mniejsze, dostępne dla najmłodszych wymiary oraz zaokrąglone narożniki to cechy, na które zwracamy szczególną uwagę w realizowanych przez nas projektach.

Meble dla młodzieży

Wśród mebli młodzieżowych cenione są nietypowe zabudowy i nowoczesny styl mebli. Charakter pokoju musi odzwierciedlać entuzjazm i dynamikę młodego człowieka. Jednak trzeba pamiętać, że nadrzędną funkcją mebli pokojowych jest stworzenie komfortowego miejsca do nauki i wypoczynku, a także przestrzeni, która pomieści wszystkie rzeczy związane z mnożącymi się zainteresowaniami.

Nasza oferta

Oferując meble na wymiar jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt pod indywidualne potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasz asortyment dla mebli dziecięcych i młodzieżowych obejmuje biurka, szafy, meblościanki, szafy przesuwne, regały, krzesła, obudowy dla łóżek, łóżka piętrowe. Wykonamy pełną zabudowę pokoju łącznie z półkami, stolikami i krzesłami - jeśli tylko klient wyrazi takie zainteresowanie. Chętnie doradzimy Państwu efektywnie zaplanować pokój dla dzieci. Wykonane przez nas nowoczesne meble pokojowe wykorzystają każdą przestrzeń, nawet wnękę i skosy, zapewniając maksymalną pojemność i pozostawiając dzieciom dużo miejsca do zabawy a młodzieży - swobodę. Oferujemy również Państwu wykonanie efektownej meblościanki. Ciekawy projekt sprawi, że pokój współdzielony przez dzieci może nabrać całkiem nowego, nowoczesnego wyrazu.

Komfort, bezpieczeństwo i styl wyróżnia wszystkie nasze meble.

  • Mlodziezowe 01
  • Mlodziezowe 02
  • Mlodziezowe 03
  • Mlodziezowe 04
  • Mlodziezowe 05
  • Mlodziezowe 06
  • Mlodziezowe 07
  • Mlodziezowe 08
Powered by, UberGallery

Gdzie nas szukać

mapa
Meble Różyccy
ul. Opoczyńska 31
97-330 Sulejów

Telefon: +48 502 248 772
Telefon/fax: +48 44 6162-338
E-mail: hmrozyccy@op.pl

Studio Mebli

mapa2
Studio Mebli
ul. Wojska Polskiego 63
97-300 Piotrków Tryb.