SZCZEGÓŁY OFERTY

Meble kuchenne

Klimat kuchni
Nie bez powodu mówi się, że kuchnia jest sercem domu. To w kuchni tętni życie rodzinne spędzone na wspólnym przygotowywaniu posiłków i ich konsumowaniu przy jadalnianym stole. Kuchnia kojarzy się z ciepłem, zapachami i mnóstwem smakołyków. Czym jednak byłaby kuchnia bez odpowiednich mebli?


Trendy mebli kuchennych
Meble kuchenne tworzą niepowtarzalny klimat każdej kuchni. Łączą w sobie nie tylko ładny wygląd będący odzwierciedleniem upodobań właścicieli, ale przede wszystkim muszą spełniać wiele funkcji decydujących o wygodzie w ich nieustannym użytkowaniu. Meble kuchenne idą z duchem naszych czasów i nie opierają się najnowszym trendom. Projekty kuchni bardzo często dorównują rozmachem nowoczesnym meblom pokojowym. Oświetlone i połyskujące powierzchnie potrafią zachwycić każdego. Jednocześnie to wśród mebli kuchennych najbardziej utrzymuje się zamiłowanie do tradycji - drewniane meble kuchenne niezmiennie są bardzo modne.


Zalety kuchni na wymiar
Różnorodność w wykonaniu mebli jest nieograniczona. Problem pojawia się dopiero z dopasowaniem mebli do pomieszczenia, w którym ma znajdować się kuchnia. Zbyt mała lub ze skosami znacznie utrudnia wstawienie w pełni funkcjonalnych mebli. Z drugiej strony, nawet przy dużym pomieszczeniu, przyzwyczajenia i upodobania właścicieli często mijają się z ofertą dostępną w sklepach. W takich sytuacjach pozostaje wykonanie mebli kuchennych na wymiar. Dopiero dopasowane w najmniejszych szczegółach szafy, wyspy kuchenne, zabudowy spiżarni oraz wyposażona w wygodny stół z krzesłami jadalnia, w pełni satysfakcjonują klientów.


Nasza oferta
Oferujemy Państwu szeroki asortyment materiałów - od drewna przez laminaty po płyty mdf foliowane i lakierowane. Służymy doświadczeniem i radą we właściwym zaplanowaniu mebli kuchennych tak, by były pojemne, wygodne i estetyczne. Realizujemy zamówienia o dowolnej kolorystyce, kształtach i wymiarach. Na życzenie klienta wykonamy projekt z uwzględnieniem oświetlenia całej zabudowy kuchennej.


Przygotujemy i zrealizujemy projekt Państwa wymarzonej kuchni!

 

kontakt@meblesulejow.pl

Meble pokojowe

Meble do sypialni

Meble dla dzieci

Szafy wnękowe

Meble biurowe